Ефективна допомога у вступі до навчальних закладів США

Трохи про мене:

Володимир Рудешко
Я сертифікований, і авторизований фахівець по роботі з навчальними закладами в США. Працюю безпосередньо з навчальними закладами і маю найактуальнішу інформацію за програмами навчання і вимогам до вступу. Великий досвід роботи як зі студентами, так і з навчальними закладами дає мені змогу ефективно допомогти вам правильно обрати куди вступати, починаючи від школи і далі до коледжу чи університету.

Я проходив спеціальну підготовку за програмами навчання в США і отримав схвалення працювати зі студентами та допомагати у вступі та оформленні документів. Я постійно беру участь у різних освітніх конференціях і тренінгах. Відвідую особисто навчальні заклади та спілкуюся з викладачами і студентами.

Я працюю відкрито і намагаюся дати максимально інформації що б ви прийняли правильне рішення про вступ до США, постійно на зв'язку, хоча і перебуваю в іншому часовому поясі від своїх студентів.

Дуже важливо для мене це вже зароблений кредит довіри з боку багатьох студентів з усього світу. Висока репутація серед навчальних закладів та студентів і також батьків студентів.

Я не обіцяю вам, що ви будете навчатися безкоштовно або у вас буде стипендія, яка покриває все навчання і проживання, це не мій бізнес, але допоможу вибрати оптимальний варіант за вашим бюджетом.

Важливі запитання студентів

і мої розгорнуті відповіді на них

Контакти

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Global office in USA
(New York time zone)

+1 226 888 4959 (WhatsApp)

international@infostudymail.com
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions